Zmień językPLENDE
+48 85 741 82 96 biuro@glassconcept.pl
 

Firma

Profesjonalizm budowany przez lata…

Glass Concept działa od 2008 roku, ale jego korzenie firmy sięgają w czasie znacznie dalej. Łukasz Purwin stworzył ją na bazie słynnej Manufaktury Białostockiej, która została założona przez jego ojca w 1992 roku. Kontynuator rodzinnej pasji sukcesywnie rozwija swoją działalność. Czerpiąc inspiracje ze zdobytych przez lata doświadczeń, proponuje swoim klientom niebanalne, solidne i sprawdzone rozwiązania budowlane.

Solidność doceniana w kraju i za granicą

Glass Concept to 15 specjalistów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Usługi świadczymy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki znajomości nowoczesnych technologii stosowanych na terenie Unii Europejskiej  nasi fachowcy już od czterech lat z powodzeniem realizują projekty dla zagranicznych klientów.

Zadowoleni klienci gwarancją naszej skuteczności!

Jednym z naszych pierwszych dużych klientów był białostocki deweloper Rogowski Development, dla którego wykonaliśmy solidne balustrady szklane o łącznej powierzchni ponad 2 tys. m2 na dwóch blokach. Z sukcesem zrealizowana inwestycja utwierdziła nas w przekonaniu, że jesteśmy prawdziwymi specjalistami w swoim fachu, dlatego też bez obaw podjęliśmy się kolejnych zaawansowanych projektów, m.in.:
- zadaszenia szklanego w hipermarketach Auchan w Białymstoku oraz Częstochowie
- toru kolarskiego w Pruszkowie
- wykonania i montażu ponad 300 m2 luster w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku
 
Zobacz naszą ofertę!
Copyright by Glass Concept 2014.
Realisation:CePixel